پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن دوجداره

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند. پارتیشن های اداری دو جداره 12 سانتی متر می باشندو ام دی اف آن به ضخامت 16 میلیمتر می باشد. چنانچه زیبایی ظاهری محیط برای شما خیلی مهم است پارتیشن های اداری دو جداره بهترین گزینه می باشد. این پارتیشن ها ستون ندارند اما به راحتی بر روی زمین قرار می گیرند و از مقاومت بالایی برخوردارند. این نوع پارتیشن نیز مانند پارتیشن های تک جداره میتوانند در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و یا تا سقف باشند.

پارتیشن دو جداره  علاوه بر جلوگیری از صدا و کاهش صدای اتاق مجاور باعث عایق بندی حرارتی نیز میشود که در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و به نوعی پارتیشن دو جداره از اتلاف انرژی جلوگیری میکند .

ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دوجداره از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با سلیقه مشتری و نور موجود در محل قابل تغییر می باشد.

در پارتیشن دوجداره میتوان از پرده کرکره بین جداره ها استفاده کرد. شیشه هایی که در دو طرف پرده کرکره نصب می شوند باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند. در پارتیشن دو جداره می توان از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) استفاده نمود، به طوری که امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم نموده و به آن زیبایی میبخشد.

از پارتیشن دوجداره عموما برای زیبایی بیشتر، دکوراتیو بودن، ایستایی و همچنین خاصیت آکوستیک بهتر آن نسبت به پارتیشن اداریمعمولی استفاده می شود.

 نصب پارتیشن دوجداره

پروسه نصب در محصولات مختلف فرنیچر بسیار حائز اهمیت می باشد.بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخشبسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطرکیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند. محصولات دکوراسیون و فرنیچرنیز شامل این حساسیت در نصب میشوند. با وجود معابر و راهروهای باریک ومحدودیت تردد تعمیراتی و ساخت به خصوص در محیط های کاری، اهمیت نصب محصول بسیار تعیین کننده میباشد.

مزایای پارتیشن دوجداره

 • دارای مسیر عبور کابل های برق تلفن شبکه و سایر موارد تاسیساتی پارتیشن
 • عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و noise
 • قابلیت استفاده از شیشه ساده و سندپلاست و طلق پلی کربنات با شفافیت ۹۲% ضد ضربه و ایمن
 • منحصر به فرد نسبت به موارد مشابه در ایستایی بدون هرگونه ساپورت و اتصال به زمین پارتیشن
 • پارتیشن‌های دو جداره دارای مقاومت بالا و خود ایستا هستند.
 • می‌توان این نوع پارتیشن را برای پرده کرکره ما بین شیشه‌ها استفاده کرد.
 • از پارتیشن‌های دو جداره برای پر کننده نقاطی همچون MDF, شیشه و پلکسی و … استفاده می‌شود.
 • این نوع پارتیشن براحتی و با سرعت بالا نصب می‌شود.
 • زمان استفاده از پارتیشن‌های دوجداره، می‌توان آن‌ها را مطابق با معماری فضا مونتاژ و دمونتاژ کرد. این کار به تخصص نیاز ندارد.

مزایای پارتیشن دو جداره در ادارات

پارتیشن دو جداره عایق خوبی برای مزاحمت های صوتی است . به منظور عایق بودن از لحاظ دیداری عمدتا در پارتیشن دوجداره استفاده از شیشه های مات به جای پنل های یو پی وی سی توصیه می شود.
در پارتیشن های دو جداره برای عبور کابل های برق، تلفن، شبکه و سایر موارد تاسیساتی مسیرهایی تعبیه شده است که عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و نویز می باشد. در پارتیشن دوجداره قابلیت استفاده از شیشه ساده و طلق پلی کربنات با شفافیت نزدیک به صد در صد و ضد ضربه و ایمن است. این پارتیشن بدون هیچ اتصالی به زمین متصل می شود.ما در مطلبی جداگانه ویژگی های پارتیشن دوجداره را توضیح داده ایم مطالعه آن خالی از لطف نیست.

انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن دوجداره
 • پارتیشن دوجداره مدولار
 • پارتیشن دوجداره آکوستیک
 • پارتیشن دوجداره متحرک
 • پارتیشن دو جداره آلومینیومی
 • پارتیشن دوجداره ام دی اف

نکاتی مهم در خرید پارتیشن دو جداره

بکار گیری پارتیشن اداری در محیط اداری می تواند از دیوارهای اصلی ساختمان نیز سودمندتر باشد. چرا که ما می توانیم بنا بر کاربری مورد نیاز خود، محصول ایده آل مورد نظر خود را انتخاب نماییم. هر محصول بنا بر کاربری مورد انتظار، دارای قابلیت های مختلفی می باشد. یکی از کاراترین مدل ها، پارتیشن دوجداره شانل می باشد که دارای تقسیم بندی آزاد بوده و همچنین کاربرد مورد انتظار را کاملا پاسخگو می باشد و می تواند تقسیماتی همسان و منطبق با طرح پیرامونی را در محیط به همراه داشته باشد.

ارتفاع پارتیشن دوجداره

ارتفاع پارتیشن دوجداره ام دی اف شانل را می توان با قدهای مختلفی با حفظ فرم در نظر گرفت. طراحی در این فرم پارتیشن دوجداره نقش مهمی را داراست و بایستی با در نظر گرفتن کاربری فضاهای مختلف و همچنین ایجاد الگویی مشخص انجام گیرد . به طور کلی در پارتیشن بندی اداری طراحی بسیار مهم بوده و بایستی با اطلاعات کافی صورت پذیرد.اگر بخواهیم مبانی تعیین ارتفاع پارتیشن دوجداره را بررسی کنیم  اولین آیتم که بایستی حتما در نظر گرفته شود بحث سیرکولاسیون هوای محیط می باشد چرا که ما نمیتوانیم فضایی را با پارتیشن دو جداره تمام قد  کاملا جدا کنیم بدون اینکه  به بحث سیرکولاسیون یعنی چرخش هوای محیط توجه داشته باشیم .چرا که این مطلب اگر رعایت نشود. محیط ما دارای هوای مانده و کم اکسیژن خواهد بود و هوای راکت از اکسیژن کمتری برخوردار است لذا کسالت خستگی زودرس و استرس و عصابانیت را برای کارکنان آن محیط به همراه خواهد داشت .بحث دوم اینکه  بعضی از فضاها دارای سیستم گرمایشی و برودتی کلی و مشترک است لذا در جداسازی  فضای اداری بایستی این مساله نیز مورد بررسی قرار گیرد و اگر سیستم تهویه و یا حرارتی مشترک باشد به ناچار نمیتوان پارتیشن دوجداره را تمام قد کار کرد و بایستی از پارتیشن های نیم قد یا کوتاه استفاده کرد.

قیمت پارتیشن دوجداره 

قیمت پارتیشن دوجداره و تک جداره هم بسته به نوع ماده به کار برده شده در ساخت آن متفاوت است. پارتیشن ها با استفاده از مواد متنوعی مانند ام دی اف، شیشه و آلومینیوم طراحی و ساخته می شوند؛ در نتیجه طبیعی است که قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف متفاوت از قیمت پارتیشن دو جداره شیشه ای باشد.
یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن موردنظر است. به عنوان مثال بعضی از پارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا کند؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی افی ساده فرق کند.
پس طبق آنچه گفته شد قیمت پارتیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد و اگر به بازار سر بزنید با محصولاتی با قیمت های متنوع مواجه خواهید شد؛ چنین تنوعی به شما اجازه خواهد داد که با توجه به بودجه خود، پارتیشنی زیبا و کارا انتخاب کنید.

انواع پارتیشن اداری دو جداره

نگاهی کوتاه به انواع مختلف دفتر کار نشان می دهد که امروزه کمتر از دیوارهای جداکننده با مصالح استفاده می شود و بیشتر پارتیشن بندی در شکل های مختلف مورد استفاده می باشد. پارتیشن ها سطوح عمودی هستند که بر اساس پلان پیش بینی شده و مصالح سبک مختلف مکان را تقسیم بندی می کنند. پارتیشن ها بر اساس نوع مصرفی که کارفرما پیش بینی نموده است و مورد استفاده های صوتی و تصویری ، به صورت باز و یا تا زیر سقف و یا شفاف اجرا می شوند.
همه سیستم های پارتیشن بندی متنوع به گونه ای طراحی شده اند که با موارد فنی ساختمان و کارهای معماری مشکلی نداشته باشند و بیشترین امکان را برای کارفرما فراهم آورند.

پارتیشن دو جداره فریم آلومینیوم

مشخصات فنی :

پارتیشن دو جداره با فریم الومینیوم از سیستم اکتانورم آلمان ، بیلت ۶۰۶۳ ایرالکو و رنگ الکترو استاتیک
پر کننده ها از ام دی اف ۱۶ میل با روکش ملامینه ضد خش و قابل شستشو با مغز آناچای تایلند
شیشه ۴ تا ۶ میل داخل فریم
با اتصالات الیت ، خود ایستا
با قابلیت نصب پرده کرکره ولومی و محل عبور کابل و نصب داکت

پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف

مشخصات فنی :
•    پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف با اسکلت ام دی اغ ۲۵ میلیمتر با روکش ملامینه ضد خش و قابل شستشو و مغز اناچای تایلند با لبه پی وی سی  دو میل روما
•    شیشه ۴ تا ۶ میل داخل فریم فارسی بر شده
•    خود ایستا

پارتیشن دوجداره تمام mdf چیست و چه کارایی دارد:

دیوارهایی از جنس MDF تشکیل شده اند که در دولایه به موازات هم قرار می گیرند.
پارتیشن دوجداره تمام mdf ودوجداره اختصاصی آلومینیومی و طراحی ماژولار محصولی مناسب سازمان ها و برای تجهیز فضای اداری است. این پارتیشن با قابلیت مدولار خود به راحتی می تواند با محیط های مختلف هماهنگ شود. سازه اداری آلومینیومی و محاسبات دقیق مهندسی این محصول، امکان اجرا و اتصال به انواع سقف را میسر می کند.
در پارتیشن دوجداره نما آلومینیومی امکان استفاده از چوب، شیشه، MDF و فلز در رنگ های مختلف و با توجه به محیط سازمان وجود دارد. همچنین، شیشه های دوجداره به کار رفته در این پارتیشن اداری ، باعث کاهش حجم صدا و حفظ حریم خصوصی افراد می شود
قيمت پارتيشن و ليست قيمت پارتيشن دوجداره با توجه به نوع درخواست مشتري در ابعاد واندازه متريال متغيير است.گروه ما با سالها تجربه در زمينه توليد انواع پارتيشن اداري دوجداره در خدمت شما بازديد كننده عزيز ميباشد. همانطور كه فضاي كامپيوتر و لب تاپ و گوشي همواره پارتيشن بندي مي شود و تفكيك فضا ميكند داخل واحد هاي اداري بايك پارتيشن بندي مناسب راندمان كار بالا ميرود و فضاي دلچسب و مفرح را براي كار كردن اماده ميسازد.

انتخاب پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره شیشه ای مناسب

برای طراحی و انتخاب پارتیشن دوجداره و تک جداره شیشه ای مناسب در محیط کاری، رعایت مبانی طراحی و معماری اداری و تجاری و همچنین احاطه به خدمات و سرویس جاری در آن محل میتواند ما را در رسیدن به طرحی ایده آل پارتیشن دوجداره و تک جداره شیشه ای راهنمایی کرده و موجب کارایی بیشتر طرح اجرا شده گردد.

طراح پارتیشن دوجداره و تک جداره شیشه ای همواره میبایست در نظر داشته باشد که هدف از طراحی برای محیط کار، افزایش راندمان خدمات و تولید و یا ایجاد بستری مناسب برای بالا بردن پرستیژ آن شرکت می باشد و در نهایت کمک به برندینگ سازمانی می نماید و راندمان هر شرکت تعریفی از رضایتمندی مشتریان، کارکنان و مالکان آن بوده و برندینگ که پکیجی از شیوه خدمات و تبلیغات بصری و خدمات جاری است را تحت تاثیر قرار میدهد.

معماری محیط کارکنان و ساختمان هر شرکت نقش موثری در ایجاد جلوه بصری و همچنین معماری داخلی و تیغه چینی بوسیله دیوایدر ها دارد و پارتیشن دوجداره و تک جداره شیشه ای  نقش تعیین کننده ای در سهولت ارتباط در محیط کاری دارند.
انتخاب پارتیشن دوجداره و تک جداره شیشه ای مناسب از نظر فرم و رنگ و بکارگیری پارتیشن های دوجداره و تک جداره شیشه ای مناسب در همسان سازی فضای کاری نقش مهمی ایجاد مینماید.

عوامل موثر در قیمت پارتیشن اداری

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن موردنظر است. به عنوان مثال بعضی ازپارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا کند؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی افی ساده فرق کند.ابزارآلات مورد استفاده مانند یراق آلات ، دستگیره در ، قفل و بست نیز در قیمت پارتیشن اداری موثر می باشد.
البته همیشه مشتری مداری از جمله عوامل مهمی است که اگر شرکتی به آن بسیار دقت داشته باشد و این موضوع را زیر ذره بین خود قرار دهد قطعا نصف بیشتر راه را برای موفقیت خود را طی کرده است ما نیز مانند تولید کنندگان و فعالانی که در عرصه صنعت در دنیای امروزه فعالیت می کنند به مسئله مشتری مداری بسیار دقت کرده ایم تا بتوانیم هم حقوق مصرف کننده و هم تکریم مشتریان را رعایت کرده باشیم .

رقابت با شرکت های بزرگ در حوزه قیمت پارتیشن

قطعا اگر یک تولید کننده یا شرکت به نیازهای مشتریان خود اهمیت ندهد و برای مشتریان احترام قائل نباشد ، هرگز موفق نخواهد بود و با شکست روبرو می شود .
همواره ما طی سال های طولانی در زمینه پارتیشن بندی اداری و میز و کمد اداری زحمت های زیادی را کشیده ایم و سعی کرده ایم کیفیت را در قیمت های منصفانه رعایت کنیم و به نیازهای مشتریانمان پاسخ دهیم .
خوشبختانه با استقبال و علاقه ای که مشتریان ما به محصولاتمان داشته اند و همیشه مورد حمایتشان بوده ایم ما نیز سعی میکنیم که اعتماد مشتریان خود را محفوظ نگه داریم و همیشه این موضوع در اولویت برنامه های شرکتمان بوده است زیرا اعتماد به عنوان اصلی ترین سرمایه برای یک شرکت و تولید کننده محسوب می گردد .
تولیدکنندگانی که در بخش پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره در حال فعالیت هستند همیشه نباید تنها به تجهیزات و ماشین آلات خود اهمیت بدهند چون زمانی خط تولید و تجهیزات پیشرفته برای شما اهمیت دارد که مشتری و افراد مصرف کننده وفاداری وجود داشته باشند ، اگر خط تولید پیشرفته وجود داشته باشد اما مشتری خروجی وجود نداشته باشد در نهایت هیچ سودی نخواهد داشت و کاملا این موضوع برای همه ی تولید کنندگان و فعالان اقتصادی و  مطرح می باشد
اما بهترست علاوه بر اینکه شرکت های فعال با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خوب با یکدیگر رقابت می کنند ، رقابتی بر رعایت حقوق مشتری و همچنین کسب اعتماد مشتری نیز داشته باشند . اما متاسفانه برخی از مشتریان زمانی که به دنبال خرید پارتیشن اداری دوجداره یا تکجداره هستند به قیمت پایین آنها توجه می کنند و محصولات با کیفیت را فدای قیمت پارتیشن اداری ارزان می کنند و این نتیجه یک انتخاب اشتباه است.

منبع : workwood

0/5
دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا
ارائه دهنده مبلمان و میز و صندلی های اداری